Nejdůležitější nástroje pro použití v praxi

Vaše vzdělání - KOMPAKT

Naše kurzy

V našich obou dvou kurzech:

  • "Reprezentant managementu kvality - kompakt" a
  • "Interní auditor - kompakt"

získáte solidní základ znalosti z oblasti managementu kvality (ISO 9001) spolu s know-how týkající se auditů (ISO 19011) v nástavbovém kurzu auditora.

Kurzy v ČJ: 

  • Reprezentant managementu kvality - kompakt (face2face [QBK] / Blended Learning [BQBK])
  • Interní auditor - kompakt (ace2face [IAK] / e-Learning [O-IAK])

Kurzy v AJ:

  • Quality Management Representative – Compact (Blended learning [BQBK-E])
  • Quality Management Representative and Internal Auditor – Compact [QRIAC-E]

Nejvýznamnější nástroj pro zajištění kvality

Kurz pro Vás - KOMPAKT

Kurzy KOMPAKT

V kurzu "Reprezentant Managementu Kvality - Kompakt" [BQBK-E] získáte základní znalosti týkající se systému řízení kvality a seznámíte se s nejpodstatnějšími nástroji pro zajišťování kvality v dané oblasti. Chcete si rozšířit Vaše dosavadní znalosti o oblast auditování? Kompletní kurz "Reprezentant managementu kvality a interní auditor - Kompakt" je tou správnou volbou.  V tomto kompaktním kurzu se účastníci seznámí nejen se základy obsaženými v kurzu BQBK-E (viz výše), ale dozví se také potřebné informace pro provádění interních auditů, obsah ISO 19011 a základní principy pro realizaci auditů.

Reprezentant kvality– Kompakt

Chcete získat základní znalosti týkající se systému řízení kvality a osvojit si související metody a nástroje?

Bez ohledu na to, zda jste zaměstnanec v operativní oblasti, odborný referent, vedoucí skupiny nebo celého oddělení - chcete-li získat základní znalosti z oblasti managementu kvality spolu s odpovídajícími metodami a nástroji, máme pro Vás ten správný kurzu.

Základy systému řízení kvality

Kurz obsahuje základní informace týkající se systémové dokumentace, řízení procesů, plánování v oblasti kvality včetně potřebné analýzy rizik a příležitostí. Kromě toho si v kurzu osvojíte ty nejdůležitější metody a nástroje potřebné v managementu kvality prakticky osvojeny, díky čemuž jste připraveni také pro provádění interních auditů. Požadavky normy ISO 9001 jsou kompaktně vysvětleny a zohledněny i v části věnované metodám.

Učíte se rádi z pohodlí domova?

Blended Learning

V 7 interaktivních modulech získáte kompletní základ z oblasti managementu kvality spolu s praktickou příručkou pro zajištění kvality ve Vašem oboru. A to vše s podporou expertů, jejich názorů a úkolů s příkladovými řešeními. Na face2face workshopu získáte pak možnost probrat případné dotazy a využít již nabyté znalosti. V samotném závěru obdržíte po úspěšném absolvování certifikát qualityaustria.

Cena kurzu v AJ: € 718,- (bez DPH)
V ceně kurzu je zahrnut i poplatek za závěrečnou zkoušku.

Máte raději výuku přímo na místě?

Face2face kurzy

Za pouhé 4 dny získáte kompaktní informace ohledně systému řízení kvality spolu s nástroji pro zajištění kvality ve Vašem oboru. Na konci obdržíte po úspěšném absolvování qualityaustria certifikát.

Délka: 4 dny

Cena kurzu v AJ: € 1.200,- (bez DPH)
V ceně kurzu je zahrnut i poplatek za závěrečnou zkoušku.

Interní auditor – Kompakt

Účastníci získají v tomto kompaktním kurzu zakončeném zkouškou veškeré potřebné informace pro provádění interních auditů.

Kurz je ideální pro zaměstnance operativního provozu, odborné referenty i vedoucí zaměstnance bez ohledu na jejich obor působení s tím, že mají úspěšně absolvovaný kurz "Reprezentant managementu kvality - kompakt."

Základní znalosti pro interní auditory

Kurz zahrnuje informace z ISO 19011, základní principy auditu, průběh úvodních a závěrečných rozhovorů, provádění namátkových kontrol a zkoušek v průběhu auditu. Mimo to je část kurzu věnována rovněž praktickému uplatnění metod při vytváření zpráv z auditu a dalším relevantním tématům jako např. up- a downsizing efektu či provádění quick-scan auditů.

Máte raději face2face kurzy?

Kurzy na místě

Jen v rámci pár dnů získáte kompaktní informace pro provádění interních auditů. Dozvíte se vše podstatné o ISO 19011 a základní principy pro audity včetně toho nejpodstatnějšího o provádění namátkových a dalších kontrol v průběhu auditu spolu se základními informacemi pro vyhotovování zpráv z auditu.  

Cena: € 300,- (bez DPH)
V ceně kurzu je zahrnut poplatek za závěrečnou zkoušku.

Rádi se učíte z pohodlí domova?

e-learning interní auditor - kompakt

Náš e-learingový kurs je kombinací online kurzu, webináře a online zkoušky. Dle Vašeho tempa si sami na počítači procházíte jednotlivé moduly, na jejichž konci vždy čeká krátká zkouška a interaktivní úlohy, v rámci nichž aplikujete Vámi doposud nabyté znalosti.

Cena: € 208,- (bez DPH)

V ceně je zahrnut poplatek za zkoušku.

Přehled produktů

Které produkty Vás zajímají?

Informační bezpečnost

více informací

Ochrana dat

více informací

Cloud Computing

více informací

Energetický průmysl

více informací

Ověření podle NISG

více informací

Kontinuita podnikání

více informací

Service Management

více informací

Datová centra

více informací

Blockchain Assessment

více informací

TISAX®

více informací

Nenalezli jste vše, co jste potřebovali?

Rádi Vám pomůžeme!

Stačí nám napsat!

+420 733 180 494