Šachový tah pro vaši kariéru

Školení a certifikace osob

Kurzy CIS pokrývají klíčové součásti norem, jejich výklad a implementaci, jakož i právní základy a psychologii.

Naučíme vás:

  • efektivně zavádět, provozovat a optimalizovat systémy řízení
  • cíleně provádět audity
  • efektivně komunikovat

Vaše výhody?

Výhody oproti jiným seminářům, školením a kurzům v tomto oboru: Osobní certifikáty CIS jsou z důvodu akreditace považovány za oficiálně uznávané dokumenty s vynikající mezinárodní reputací. Lektoři CIS svými odbornými znalostmi splňují komplexní požadavky informační bezpečnosti a správy IT služeb. Navíc stále jsou nebo byli aktivní v těchto sektorech na plný úvazek a působí také jako auditoři systémových certifikací. Díky všem těmto faktorům jsou kurzy optimální kombinací hlubokých znalostí a dlouholetých zkušeností. Naši špičkoví lektoři tak garantují prakticky orientované vzdělání na nejvyšší úrovni. Strategický krok pro vaši kariéru.

Podmínky přijetí

ke zkouškám

Pro každou zkoušku jsou podmínky přijetí uvedeny v obsahu příslušného kurzu CIS

Přihlášení ke zkoušce musí být provedeno písemně, přičemž osoba žádající o certifikát musí prokázat splnění podmínek přijetí. Pokud se uchazeč zúčastnil školení v rámci kvalifikačních programů CIS, budou školení uznána automaticky, pokud byl uchazeč přítomen alespoň 80 % doby, na kterou se akce vztahuje.

Pokud si žadatel o Certifikát chce nechat započítat další školení, je nutné mít uvedenou rovnocennost těchto školení s certifikačním programem. Pro vyjádření této rovnocennosti bude nutné podat samostatnou písemnou žádost. K této žádosti bude nutné přiložit prezentaci absolvovaných školení a srovnání s požadavky certifikačního programu. Příslušné požadavky lze vyžádat u certifikačního orgánu.

Pro ověření shody s certifikačním programem a aktuálnosti referencí poskytnutých osobou žádající o certifikát bude provedena kvalifikační kontrola. Tato kontrola se skládá z ústní odborné (technické) diskuse v délce 30 až 60 minut.a provádí ji hodnotitel. Základem je definovaný obsah školení podle certifikačního programu.

V případě speciálních potřeb, např. v případě omezené pohyblivostí, nás prosím předem kontaktujte. Rádi Vám pomůžeme.

Nenalezli jste vše, co jste potřebovali?

Rádi Vám pomůžeme!

Stačí nám napsat!

+420 733 180 494